Vaše volba jazykové školy pro kurzy španělštiny

Spanish course in SpainSpanischkursecursos de españolCours d'espagnol EspagneCorsi de Spagnolo Spagnaspaanse cursussen in Spanieスペイン留学spanskkurserspansk kurser spanienKurzy španělštiny v Malaze Курсы испанского в Испании Kursy hiszpanskiego w Hiszpanii在西班牙的西班牙语课程
F.A.Q. - Nejčastější dotazy


F.A.Q. MENU
Rezervace Kurzy
Ubytování Škola
Příjezd PlatbaRezervace

Jak si mohu rezervovat kurz a ubytování?
Chcete-li se zapsat do kurzu, vyplňte prosím on-line formulář. Přijetí Vašeho požadavku škola potvrdí e-mailem, faxem nebo dopisem. Objednávka se stane závaznou po uhrazení zálohy ve výši 60 euro na kurz a 60 euro na ubytování. U miniapartmánů stejně tak jako v případě ubytování a stravování v hostitelských rodinách však požadujeme úhradu zálohy ve výši poloviny celkové sumy.


Kurzy

Kdy s kurzem mohu začít?
Nejste-li úplnými začátečníky, můžete se do již započatého jazykového kurzu zařadit každé pondělí, přestože se nejedná o oficiální začátek kurzu. Nemáte-li žádné předchozí jazykové znalosti, doporučujeme Vám držet se oficiálních datumů zahájení kurzů uvedených v našem kalendáři kurzů.

Jak se dozvím, která jazyková úroveň je pro mne nejvhodnější?
První den kurzu píší noví účastníci kurzu test, který jim umožní zařazení do vhodné studijní skupiny.

Kdy kurzy začínají a kdy končí?
Kurzy začínají v 10:00 hodin a končí ve 14:00. V létě je navíc otevírán i odpolední blok výuky od 16:00 do 18:00. Výuka probíhá od pondělí do pátku (s výjimkou dnů pracovního klidu).

Co si mám donést na první den výuky?
Budete potřebovat pouze psací potřeby a případně slovník pro Vaše osobní použití. Všechen další studijní materiál dostanete v kurzu.

Jaké odborné vzdělání mají učitelé?
Spoléháme se na tým učitelů s bohatými zkušenostmi v oblastech španělský jazyk a španělská kultura pro cizince, s vysokoškolským vzděláním v oborech španělská a anglická filologie, filozofie, publicistika a padagogika.

Jsou nahrazovány dny pracovního klidu?
O svátcích se výuka obvykle nekoná. Vyjdou-li na jeden dvoutýdenní kurz dva svátky, bude výuka jednoho dne rozdělena a nahrazena v jiný den.
Ubytování

Je pevně stanoveno kdy je možno nastěhovat a vystěhovat se z ubytování?
Ubytování je Vám k dispozici ode dne, který předchází začátku kurzu (neděle) do sobotního poledne po ukončení kurzu.

Dle jakých kritérií jsou obsazovány studentské pokoje?
Otázku rozdělení účastníků do pokojů ponecháváme otevřenou co nejdéle, abychom nejoptimálněji zkombinovali podle kritérií například stejné věkové skupiny, podobné délky kurzu a dle možnosti i různých mateřských jazyků.

Kolik účastníků bydlí v jednom bytě?
Byt s jednolůžkovými nebo dvoulůžkovými pokoji sdílí 3 až 5 účastníků.

Kdy obdržím adresu ubytování?
Z důvodu last-minute zápisů ponecháváme rozdělení pokojů otevřené až do doby bezprostředně před otevřením kurzu. Vaši adresu ubytování obdržíte v den příjezdu při osobním převzetí klíčů.

Pouze adresy rodin jsou předávány 2 týdny před zahájením kurzu.

Oficiální adresa pro účastníky našich kurzů je:

K rukám: jméno účastníka
Instituto Picasso
Plaza de la Merced 20, 1º
E-29012 Málaga

Kde se apartmány nachází?
Apartmány se nachází 5 až 10 minut pěší chůze od našeho institutu. V letních měsících jsme
z důvodu vysoké poptávky po apartmánech nuceni ubytovávat rovněž v apartmánech vzdálených od školy 15 až 20 minut pěší chůze.

Jsou všechny další náklady (elektřina, voda, plyn) již zahrnuty v ceně za ubytování?
Ano, ve všech typech ubytování jsou vedlejší náklady zahrnuty v ceně.

Musím si přivézt vlastní povlečení a ručníky?
Škola dává k dispozici povlečení. Ručníky a podložku na pláž si však musíte přivézt vlastní.

Mohu v apartmánu také vařit?
Ano, apartmány jsou kompletně vybaveny kuchyňským nádobím, talíři, příbory...

Jak jsou apartmány vybaveny?
Apartmány mají obývací pokoj s televizí, vybavenou kuchyň, dvě koupelny, dva až tři jednolůžkové či dvoulůžkové pokoje a pračku.

Mohu si prodloužit ubytování aniž bych si prodloužil kurz?
Vždy se snažíme nalézt možnost rezervovat Vám ubytování až do dne odjezdu. Žádáme však o potvrzení v sekretariátu. V červenci, srpnu a prvních zářijových týdnech však prodloužení ubytování bez prodloužení kurzu není možné, jelikož musíme garantovat ubytování v první řadě účastníkům kurzu.


Škola

Jak se mohu informovat o Instituto Picasso?
Nahlédněte na naši webovou stránku www.instituto-picasso.com, poštou Vám můžeme zaslat informační brožuru nebo Vás osobně informovat v naší kanceláři (je otevřena od pondělí do pátku od 10:00 do 17:00).

Dále nás můžete zastihnout následujícími způsoby:
e-mailem (
info@instituto-picasso.com)
telefonicky (+34 952 21 39 32)
faxem (+34 952 21 07 99)

Jaký je průměrný věk účastníků?
Minimální věk bez nutnosti doprovodu dospělou osobou je 16, věk většiny účastníků se pohybuje mezi 18 a 30 lety. Horní věková hranice neexistuje. Především v zimních měsících navštěvují naše kurzy účastníci starší 40, 50, 60 let atd.

Jaké aktivity škola nabízí?
Bezplatně nabízíme různé aktivity, například lekce flamenca, kurzy vaření, návštěvy památek Malagy, práci ve skupině, kdy se zabýváme tématy španělské kultury jako film a hudba, tutorium s pomocí při studiu. Naši účastníci mají bezplatný přístup na internet, do knihovny a videotéky. Soukromými firmami jsou za příznivé ceny nabízeny výlety na zajímavá místa Andalusie nebo také do Maroka, tyto výlety v kurzovném nejsou zahrnuty.

Příjezd

Jak se dostanu z letiště k místu mého ubytování?
Nabízí se různé možnosti. Z letiště můžete jet autobusem č.19 přímo do města Malaga nebo vlakem (dostanete se na vlakové nádraží Malagy a zavoláte si taxi). Další možností je zavolat taxi přímo z letiště. Možné je rovněž objednat si prostřednictvím institutu vyzvednutí z letiště.
Platba


Jak zaplatím kurz a ubytování?
Částku je možno poslat mezinárodní složenkou na adresu školy Instituto Picasso
Plaza de la Merced 20, 1º
E 29012 Málaga

nebo uhradit prostřednictvím platební karty (Visa, Master, Maestro) s uvedením čísla platební karty a data její platnosti. Další možností je platba bankovním převodem podle platebního vzoru OUR (veškeré výlohy spojené s bankovním převodem hradí plátce) na naše konto:

IBAN-Cuenta nº.: ES77-0065-0161-1700-0105-6990
SWIFT-CODE/BIC: BARCESMM
BANCO BARCLAYS
C/ Márqués de Larios 11
29015 MALAGA - ESPAÑA

Obě konta patří „Institutu Picasso“. Vyhrazujeme si právo inkasovat na začátku kurzu eventuální zvýšené poplatky za bankovní převody.

Zbývající částku je nutno uhradit první den kurzu v sekretariátu školy.


Dostanu při zrušení kurzu zálohu zpět?
Zrušení kurzu nám musí být sděleno nejméně 4 týdny před jeho zahájením. Při dodržení této lhůty Vám bude navrácena Vámi uhrazená částka na školné a ubytování (vyjma zápisného). Při pozdějším zrušení záloha propadá. Přeruší-li účastník kurz ze své vlastní vůle nebo opustí-li po nastěhování předčasně ubytování, není možná žádná odpovídající náhrada.

Poskytujete speciální slevy?
Žáci, kteří se v minulosti již účastnili kurzu na naší škole, od nás dostávají 10% slevu na maximálně 4týdenní standartní kurz. Při rezervaci pro více účastníků poskytujeme též zvýhodnění a to 10% u přihlášení 2 osob, od 3 osob poskytujeme 15% zvýhodnění na maximálně 4týdenní standartní kurz. Existují i skupinové slevy. Slevy jsou vzájemně nekombinovatelné.

Ubytování je z těchto slev vyloučeno neboť na trh s byty nemáme žádný vliv.

Institut Pablo Picasso
info@instituto-picasso.com
Plaza de la Merced, 20
29012 Malaga - Španělsko
Tel. +34-95-2213932
Fax. +34-95-2210799
contact us
Offers Spanish courses in Malaga
wifi in accommodation
Tel.: + 34 952 21 39 32
         + 34 952 22 79 48
Fax: + 34 952 21 07 99
Office hours: from Mo to Fr
10 am to 5:30 pm
Secretaries speak English, German, French, and Spanish
info@instituto-picasso.com
Skype: instituto.picasso
SITEMAP