Kulturní událostiKurzy španělštiny v Malaze - Španělsko

 • Únor, karnJazykové školy > Španělsko > Malaga > Karnevaleval v Malaze : Během karnevalu zpívají skupiny "chirigotas" (vtip, šprým) písně s ironicky laděnými texty, které kritizují politiky a slavné osobnosti. Chirigoras usilují o jmenování nejlepší šprýmařskou skupinou roku. Jsou voleni královna karnevalu a král Momo. Při promenádě Malagou, které se aktivně účastní i publikum, předvádějí své originální, bohatě zdobené karnevalové kroje. Vyvrcholením posledníhokarnevalového dne je průvod s pohřbením sardele "el entierro del boquerón".

  Jazykové školy > Španělsko > Malaga > Velikonoce - Semana SantaVelikonoční týden "Semana Santa": Na jaře naplní ulice historicky-uměleckého centra průvody s procesími. Náboženské sochy, které laická bratrstva nosí Malagou na ozdobených trůnech, jsou opravdovými uměleckými díly, která ztělesňují utrpení Ježíše. Procesí jsou provázena tisícovkami obyvatel a návštěvníků Malagy, jež během velikonočního týdne ve dne
  v noci lemují ulice města.

  Spanischkurse > Spanien > Malaga > Búrgermeister und unsere Sprachschüler beim VolksfestV pátek o půlnoci začínají oslavy působivým akustickým a světelným představením, které trvá zhruba 30 minut. Obrovský ohňostroj synchronizovaný s melodiemi skladeb klasické hudby oznamuje davům lidí v parku a přístavu zahájení oslav. Následující den (sobota) a během následujících 9 dnů se slaví hudbou ve všech ulicích a živými vystoupeními na všech náměstích historicky-kulturního centra. Stovky lidí nosí typicky andaluský kroj. Návštěvníkům se tak naskýtá výjmečná podívaná. Cítí se zde jako mezi přáteli a pozváni k aktivním oslavám spolu s ostatními.

  Jazykové školy > Španělsko > Malaga >Městská slavnost - póza na koniMůžeme také obdivovat přehlídky koní, při kterých jsou žokeji elegantním krokem předváděni skvělí andalužští koně. V noci je Vám k dispozici rozsáhle organizovaná veřejná služba autobusové přepravy k areálu (Real de la Feria). Zde si můžete vychutnat víno Malagy a máte zde na výběr více než 200 společenských sálů "casetas", ve kterých můžete poslouchat a samozřejmě také tancovat některý ze zdejších tanců "Malaguena" nebo "Sevillana" nebo nejrůznější druhy hudby.

  Spanischkurse > Spanien > Malaga > Jung und Alt tanzt auf den StrassenVe velké oficiální aule (tribuně) jsou denně pořádána prvotřídní představení s volným vstupem a hned potom se můžete odvážit na jednu
  z četných atrakcí posvícení v ďáblově ulici (calle del diablo). Během těchto dnů jsou tedy 2 hlavní místa zábav - v první polovině dne celé centrum města a v noci "El Real", kde k oslavám vínem, tancem a zpěvem zve jak domácí tak zahraniční návštěvníky množství "casetas".
  Máte-li chvilku volného času na spánek neváhejte a využijte ji, protože oslavy pokračují.

 

Acreditaciones

DELE

Visitors map

Copyright © Instituto Picasso (1982 - ). All Rights Reserved.