Jazyková škola P. PicassoKurzy španělštiny v Malaze - Španělsko

 • Plaza MersedJazyková škola Pablo Picasso byla založena v roce 1982. Od této doby absolvovalo nepřetržitě a úspěšně její kurzy více než 15 000 studentů španělštiny z celého světa. Je jednou z nejstarších jazykových škol města a nachází se na charakteristickém místě - na "Plaza de la Merced", v jádru Starého města, v historické budově
  z 19.století.

  Přibližně 50m od naší jazykové školy se nachází dům, v němž se 25.října 1881 narodil Pablo Ruiz Picasso, génius malířství 20.století. Piccasův rodný dům je dnes upraven na muzeum. Při vstupu do školy naleznete v prvním poschodí sekretariát, kde je možno podrobně se informovat o našich kurzech, ubytování apod. Poradíme Vám španělsky, anglicky, německy, francouzsky a japonsky.

 • UČITELÉ


  Školy > španělština > Španělsko > Učitelé   V edle prostor sekretariátu školy se nachází učitelský kabinet. Škola si zakládá na speciálně vyškoleném, vysoce kvalifikovaném týmu rodilých mluvčí, z nichž mnozí věnovali výuce španělštiny pro cizince více než 15 let. Přiblíží Vám jazyk, kterým hovoří více než 400 milionů lidí na celém světě.

  V průběhu působení naší školy jsme na základě zkušeností a poznatků našich vyučujících vypracovali vlastní metodu výuky, která je užívána také na některých německých gymnáziích a s jejíž pomocí Vám můžeme garantovat úspěšné osvojení si španělského jazyka. Zjistíte, že během čtyřtýdenního kurzu na naší škole dosáhnete stejných nebo dokonce lepších výsledků ve srovnání s ročním studiem španělštiny ve Vaší zemi. Jsme akreditovaným centrem Insitutu Cervantes. Důvěryhodnost kvality našeho španělského programu dokazují mezinárodně uznávaná osvědčení jako certifikát kvality CEELE univerzity Alcalá, uznání našeho institutu jako volitelného centra pro státní stipendia švédské vlády (CSN), stejně tak jako povolení ambasády Čínské lidové republiky pro přijetí čínských účastníků. Náš institut disponuje 9 světlými, prostornými, kompletně vybavenými třídami. Maximální počet 10 účastníků ve skupině umožňuje našim studentům efektivní proces učení s velmi rychlými studijními pokroky.

  INFRASTRUKTURA


  Školy > španělsky > Španělsko > Internet
  Studenti s předchozími znalostmi španělštiny se mohou zařadit do kurzu v průběhu celého roku vždy v pondělí, přestože se nejedná
  o oficiální začátek kurzu. Jste-li úplnými začátečníky, doporučujeme Vám věnovat pozornost našemu kalendáři kurzů a zařadit se do kurzu pro začátečníky, který otvíráme každé druhé pondělí. Výuka probíhá od pondělí do pátku vždy od 10:00 do 14:00. V období
  s vyšším zájmem o kurzy (na jaře a v létě) nabízí institut rovněž odpolední blok výuky od 16:00 do 20:00. Vyučovací hodina trvá 50 minut.

  Naši studenti mají možnost bezplatně si vypůjčit knihy ze školní knihovny a zdokonalovat se tak v jazyce i ve svém volném čase.

  Pro doplnění výuky multimediálním materiálem je v prostorách institutu k dispozici videotéka s nejrůznějšími žánry filmů: hranými, dokumentárními filmy, muzikály atd. Účastníci kurzu mají bezplatný přístup na internet, k dispozici je zde několik počítačů s výukovými programy, dvojjazyčné lexikony (jazyková kombinace španělština + různé jazyky) a různé příručky. Naše jazyková škola leží v srdci kulturní, obchodní a zábavní scény Malagy. Jen několik minut pěší chůze jsou vzdáleny pláže, památky, divadlo, obchodní centrum, kina a lákavý noční život, který město nabízí.

 

Acreditaciones

DELE

Visitors map

Copyright © Instituto Picasso (1982 - ). All Rights Reserved.