ŠpanělskoKurzy španělštiny v Malaze - Španělsko

 • MapaZemě známásvými fantastickými plážemi, hřejivými slunečními paprsky, flamencem,býčími zápasy, historií a uměním. To vše a bezpochyby ještě mnohem více je Španělsko. Již po staletí je jedním z kulturních center Evropy.
  Známá i méně známá města, stejně tak jako odlehlejší místa ukrývají památky mimořádné hodnoty ať již pro svou starodávnost nebo pro umělecké bohatství, nemluvě o výjmečných přírodních krásách poloostrova...
  Španělsko leží na jihozápadě Evropy, zaujímá přibližně 80% Iberského poloostrova (zbývajících 20% zabírá Portugalsko). Ke španělskému teritoriu patří Baleárské ostrovy ležící ve Středozemním moři (Mallorca, Menorca, Ibiza, Formantera a Cabrera), Kanárské ostrovy ležící v Atlantském oceánu před pobřežím Maroka (skládají se ze 7 ostrovů a různých ostrůvků), města Ceuta a Melilla na severu Afriky.
  Španělsko je rozlohou třetí a počtem obyvatel pátou největší zemí EvrEstudiantes y amigosopy.
  Na severu hraničí s Francií a Andorou, Pyreneje vytvářejí přírodníhranici.
  Španělsko protíná pět velkých horských pásem, přibližně 50% země se rozkládá nanáhorní plošině. Vzhled krajiny je velmi rozdílný, zčásti suchý a téměř pouštní, zčásti plný zeleně a úrodný. Na východě, od Pyreneí po Gibraltar, omývá pobřeží Španělska Středozemní moře, na západě Atlantik (velkou část pobřeží Atlantiku Iberského poloostrova však zaujímá Portugalsko) a Kantabrijské moře.

 

Acreditaciones

DELE

Visitors map

Copyright © Instituto Picasso (1982 - ). All Rights Reserved.